| unicalone a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca mai este oferta aceea la cosmote cu 80% reducere. Vreau sa imi cumpar un nokia n85 si ma surprins pretul:O 399lei

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OnutsaXD a răspuns:

Nu mai e din cate stiu, oferta era valabila pana in 2 februarie. Dar oricum nu mai erau si atunci cand era oferta, pentru ca multa lume s-a grabit sa isi ia un telefon la acest pret. Si eu am cautat un telefon inainte de 2 februarie cam cu o saptamana si nu mai era absolut niciun telefon.

1 răspuns:
| rocker_6932 a răspuns:

Dvgw3