| CristianoCR7 a întrebat:

Salut.As vrea sa imi cumpar telefonul COSMOTE Xplore care este 249 lei la abonamentul free S si as vrea sa stiu daca imi da vreo reducere cand il iau la reinnoire abonamentului pe 2 ani.Telefonul il cumpar la abonamentul free S si as vrea sa stiu daca imi da o reducere la achizitionarea acestuia.Am abonamentul din 2009 si nu am primit nici o reducere la noul telefon cumparat in 2011.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai sa primesti nici acum reducere.Atat il vei plati.249 lei.

| CristianoCR7 explică (pentru darrio2007):

Am citit pe unele site-uri ca este o reducere (nu stiu exact cat este) din pretul telefonului fara tva adica sa zicem un telefon are pretul la liber de 550 lei( tva la cosmote este 24% adica pretul o sa fie diminuat cu 130 lei) sa zicem ca reducerea este de 90 euro si ar veni 119 lei.Este asa cum am citit sau nu e adevarat? Multumesc!

| Razvanboss01 a răspuns:

Dar cat costa fara abonament?