| Flaviux3 a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai pot gasi de vanzare aparat din acela in care se introduceau casete video. Cand eram mic ii spuneam "VIDEO", nici acum nu stiu exact cum se numeste. Daca credeti ca as mai putea gasi, as dori sa imi lasati un link sau daca puteti sa imi spuneti locuri de unde as putea face rost. Va Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Se cheama videocasetofoane si gasesti pe okazii, ceva de genul:
http://www.okazii.ro/......a137713399
cauti "videocasetofoane vhs". Sunt si mai ieftine.

| Flaviux3 explică (pentru horia2012):

Multumesc mult! Am o groaza de casete de cand eram mic si imi e dor sa mai vad cateva happy

| horia2012 a răspuns (pentru Flaviux3):

Cu placere. Daca ai avea placa de captura video (placa tv tuner) la PC ai putea sa transferi ce ai pe casete, in PC.

| Girly97 a răspuns (pentru horia2012):

Buna! Ai reusit sa gasesti un aparat video? Eu inca le am pe amandoua si multe casete care au supravietuit in acesti ani. Ce s-a intamplat cu celalalt?