| mariusyk08 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate pune parola la un director in windows 7 si cum se face. Stiu ceva destul de vag,o metoda e cu un anumit program si alta e sa adaug fisierul respectiv intr-o arhiva. Daca e asa, va rog sa-mi spuneti amanunte si care e cea mai sigura metoda.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Mno_t49QXb8

Sper ca te ajuta. Este simplu si rapid.

Poti de asemenea sa creezi doua conturi, unul de admin, pe care sa il folosesti tu, si unul guest, pentru ceilalti.

Funda pls.

| itextrat a răspuns:

Sunt multe aplicatii care fac asta: http://www.7tutoriale.ro/......or-windows