| onFire a întrebat:

As vrea sa stiu de ce nu merge subtritrarea cand ma uit la un film pe Ipod touch 5th. Folosesc programul "Any video converter" ca sa fac filmele in format mp4 si am o optiune acolo unde pot baga subtritrare.La unele filme merg foarte bine. dar la unele apar din cand in cand foarte rar. Engleza stiu dar sunt si fan filmelor europene.Intrebarea mea este : De ce nu merg subtritrarile perfect la toate filmele, gresesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Foloseste format factory, merg subtitrarile.

| onFire explică (pentru Public22):

Multumesc. Subtritrarea o ia programul automat cand aceasta are acelasi nume cu video-ul? sau trebuie sa umblu la setari?

| Public22 a răspuns (pentru onFire):

Înainte sa convertesti faci setarile si ai optiune de adaugare subtitrare. Succes.

| onFire explică (pentru Public22):

Am gasit. Multumesc frumos!

| onFire explică (pentru Public22):

Madalin,nu prea imi dau seama cum sa pun subtritrarea. am ales mp4 si jos la setari exista "subtritrarea" cum o adaug?

| Public22 a răspuns (pentru onFire):

Cu placere!

| Public22 a răspuns (pentru onFire):

Vezi ca la setari dupa ce ai ales formatul, apare mai jos subtitrare aditionala, da-i pe plusul acela si o sa apara mai multe chestii legate de subtitrare, dai pe prima varianta, si in dreapta apar 3 puncte, dai click pe ele si o sa-ti apara de unde selectezi subtitrarea.

| onFire explică (pentru Public22):

Gata big grin Multam!

| Public22 a răspuns (pentru onFire):

Ma bucur ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Orice program ai folosi daca subtitrare e incompleta sau nu e sincronizata cu filmul nu ai sa o vezi cum trebuie. Programul tau e bun, cauta o alta subtitrare.

| CiprianDoarEu a răspuns:

Incearca cu format factory.