| Alexstn a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu o aplicație foarte buna de rulat jocurile.Am un Orange Gova.Si dacă mai știți cum sa fac telefonul sa mearga rapid? Dar vreau o aplicație foarte buna de rulat jocuri.Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Aplicatia foarte buna de rulat jocuri" se numeste MEMORIA RAM.

Memoria RAM a telefonului. Mai curata memoria RAM. Daca telefonul tau are Android lollipop, atunci vezi ca ai smart manager. Daca telefonul are Android mai scazut, atunci descarca din magazin play " Clean Master. " Curata totul ce este inutil.