| Alyaly96 a întrebat:

as vrea sa supun atentiei urmatoarea speta: am discutat cu un prieten pe chat, pe facebook. la un moment dat el a sters din conversatie anumite mesaje, apoi si-a sters contul. ideea este ca eu mai am conversatia cu el insa nu este completa. anumite mesaje nu le mai vad. nu era normal sa ramana la mine in inbox? de ce la mine in inbox imi spune ca nu am permisiunea sa vad acele mesaje? dar pot vedea altele in cadrul aceleiasi conversatii? te rog lamureste-ma. multumiri anticipate
De fapt acum arata ceva de genul:
Eu:
Hla hla hla
X: nu se vede nimic
Si tot asa toata conversatia.
De ce? Imi poate spune cineva?
Cum se poate face asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Danişor a răspuns:

Salut! daca el si-a sters contul, asa se va intampla cand cineva il sterge/dezactiveaza.Mesajele lui/ei nu o sa se mai vada! Bafta in continuare!

1 răspuns:
| AnonimaB100160 a răspuns:

Pai daca el si-a sters contul.
Asa se intampla cand cineva il sterge/dezactiveaza. Mesajele lui nu se mai vad