| xIoana a întrebat:

Salut.As vrea sa va intreb ce telefon mi-ati recomanda. Sunt pe vodafone decimobilu trebuie sa fie de aici. VReau cevqa cu camera ceva peste 2MP telefon pentru in mare parte pentru mesaje. Ceva care sa reziste la cazaturi si zgarieturi? Poate sa fie orice model poate sa fie cu touchscreen sau tastatura sau combinatie da vreau sa nu dau foarte mult pe el maxim 900 ca mai am si ceva puncte si am deja abonament

4 răspunsuri:
| fif2002 a răspuns:

Pai du-te la un magazin Vodafone si vezi ce iti ofera ei.
vezi ca ai o reducere si daca iti prelungesti abonamentul cu unu sau 2 ani

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti'as recomanda un Samsung corby, este foarte bun, are tot ce ai spus ca vrei. Este bun si ti'l recomand deoarece il am si sunt foarte multumita de el. fundita?big grin

| robertino87 a răspuns:

Eu iti recomand Nokia n97 mini.