| mauitlaTV a întrebat:

As vrea sa va intreb cum pot sa dezinstalez ceva. Va dau funda!

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Intri in Control panel si apoi in Add or remove programs. Funda?happy

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ceva asta ce inseamna? Daca te referi la programe intra in control panel->programs->uninstal program->aici clik dreapta pe program si clik pe uninstal.

| Claudiu2011 a răspuns:

Intri my computer si ai add or remove program in stanga daca ai windows xp. daca ai vista tot la fel dai pe my computer dar ai sus unninstal or change programs.bafta.

| RaVuL a răspuns:

PRESUPUN CA DIN CALCULATOR (DACA ASA E ATUNCI UITE) Start-->Control Panel-->add or Remove Programs si aici alegi ce vrei sa dezinstalezi si dai Change/Remove

Fundaa plz

| Ea a răspuns:

Dacã ai calculatorul instalat în limba englezã, acceseazã meniul Start->Control Panel->Add or remove programs, apoi cauţi programul pe care vrei sã îl dezinstalezi şi faci clic pe butonul "Change/Remove". Succes!

| paulpaul25 a răspuns:

Intri in control panel la Adaugare sau Eliminare programe(install or uninstall) si de acolo le dezinstalezi sau poti direct de acolo de unde este instalat programul respectiv sau jocul sau ce ai nevoie sa stergi si dai pe iconita pe care apare uninstall

| AleX199506 a răspuns:

Pai intri in control panel apoi programe sau ceva de genu si acolo alegi programu care vrei sal dezinstalezi... te descurci tuhappy, funda?

| kristi22 a răspuns:

Intri pe start/control panel/add or remove programs

| mauitlaTV explică:

Scz dar am pc-ul in romana :-s