| Manuelu123 a întrebat:

Salut as vrea si eu placa video la un laptop Compaq Presario 700 si nu pot sa il gasesc nici pe h2000. ma puteti ajuta va rog ca sunetu merge da placa video si am nevoie urgent mersi.

2 răspunsuri:
| ITistii a răspuns:

Din descrierea facuta de tine, pare sa fie o problema la placa de baza... mai exact la chip-ul grafic. Pentru a confirma daca vindem aceasta placa video, avem nevoie de mai multe date despre laptop(configuratie, serie). Si probabil va trebui sa vii cu el in service

| Manuelu123 explică:

Mai raspaunde cineva ca dau funda va rog.