| DreamHouseit a întrebat:

Salut as vrea si eu un driver audio pentru placa mea Radeon 7000
ve famyli cam asa ceva scria deci eu as vrea un link direct cu download la un driver audio pentru radeo 7000 series
FUNDA + VOT LA CEI CARE MA AJUTA

4 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Modelul placii de baza ar fi fost ideal daca il postai, ca sa-ti dau link sa iei driverul audio direct de la producator. "Ve famyli"? "Via family"... Si daca mai specificai si windowsul... era bine!

| DreamHouseit explică:

Eu am windows xp sp1 = windows 2002 si marca (placa audio) Ve famyly

| sfechis a răspuns:

Uite:http://drivers.softpedia.com/......397.shtml, il descarci,il instalezi,iti cere restartul la pc,il dai si dupa acceia daca nu ai sunet niciatunci mergi in my computer->propietati->hardware->device manager->sunet(sount,video.)->si unde iti apare ceva cu galben dai click dreapta ->update driver(in windows xp,daca nu ai xp,scriece windows ai), dar garantez ca o sa iti mearg a numai cu driverul fara sa mai faci si chestia cu my computer(funda + vot daca reusesti), sa imi zici daca merge

| sfechis a răspuns:

Http://drivers.softpedia.com/......A397.shtml instaleaza driverul asta si o sa iti mearga