| lascudaniel a întrebat:

Salut.Astazi am formatat pc-u si nu pot instala nici un joc (win8/64 bit). Cand dau sa il instalez zice ceva de Windows Features, daca dau download da eroare...nu stiu ce sa fac

4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Control Panel
Programs
Turn Windows features on or off(Activeaza sau dezactiveaza windows features)
Si vezi daca merge

| SasNetRomania a răspuns:

Cel mai probabil ai un virus care nu pti descarca sau se opreste la 99 la suta.
ce windows features? o poza?

| lascudaniel explică:

Nu cred ca e de la virus..ca deabi l-am formatat

| HAHAALEX a răspuns:

Pai nu e din cauza antivirusului, ca de obicei cand piratezi antivirusul se baga in seama.