| Ihvnnm a întrebat:

Astăzi mi-am folosit telefonul destul de des dar in niciun caz mai mult decât o fac de obicei. Cand am intrat pe internet mi-a apărut un mesaj "Baterie deteriorata" si îmi cerea sa instalez o aplicatie. In rest totul este ok si merge perfect. Credeti ca este o problema? Voua vi s-a întâmplat asa ceva? Si din cauza la ce ar putea sa fie? (mentionez ca nu îl folosesc in niciun caz la fel de mult cum o fac altii adica nu anormal de mult. Si trebuie sa mai spus ca de câteva ori l-am pus la încărcat si a trebuit sa il iau încărcat incomplet pentru ca plecam undeva si trebuia sa il am. Am facut chestia asta de destul de multe ori)

Răspuns Câştigător
| TomaEugen a răspuns:

Nu, bateria ta nu are nicio problema. Ceea ce ti-a aparut tie era o alta reclama stupida, care isi promova aplicatia. Iti spun ca vei mai intalni astfel de raclame cu siguranta, dar nu trebuie bagate in seama, deoarece scopul lor nu este de a comunica o problema reala, ci de a-si promova produsele, dupa parerea mea, inutile.

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Este mai degraba o reclama, am patit si eu, ti se cere sa instalezi anumite aplicatii. Daca ai fi avut cu adevarat o problema, ai fi primit o notificare de la soft, sfatul meu e sa dezinstalezi aplicatia aceea.

| Ihvnnm explică (pentru suffarstar):

Multumesc mult pentru ajutor! Imi cer scuze pentru funda, a trebuit sa o dau cuiva... insa multumesc pentru raspunswinking

| suffarstar a răspuns (pentru Ihvnnm):

Stai chill big grin, ma bucur ca te-am ajutat. happy

| Doctorfishadi a răspuns:

Virus,reclama, nu baga in seama!