| brainless a întrebat:

Salut.Acum 3 zile mi-am cumparat un Nokia 5530 XtremeMusic. Astazi am ascultat ceva muzica pe el si la un moment dat mi-a aparut un avertisment spunand ca nu mai am baterie si apoi s-a inchis. L-am bagat la incarcat, dar nu a facut nici o comanda.Am incercat sa-l deschid, nimic, nu mai raspunde la nici o comanda. Ce sa fac? Voua vi s-a intamplat?

4 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Da. Scoate cardu me memorie si incearca din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De foarte multe ori eu am un nokia 5310 si imi face figuri da primele incarcari trebuie sa le faci de 12 ore cu telu inchiswinking

| brainless explică:

Am rezolvat big grin. Problema era la incarcator.

| Rain_2149 a răspuns:

Poate l-ai bagat la voltaj prea mare si a cedat ceva, cum am patit si eu odata.
Nu stiu cum rezolvi problema, dar cei de la un orange shop (cosmote, vodafone, sau ce ai tu) ar trebui sa stie.

happy