| LenaaRock97 a întrebat:

Astazi mi-am luat tableta Allview Alldro 2 Speed Duo si dupa descarcarea unor aplicatii (inclusiv YouTube) mi-am dat seama ca acesta (YouTube-ul) nu functioneaza. De fiecare data cand caut ceva imi apare "Din pacate youtube s-a oprit"... Si nu pot descarca nici Skype... cred ca este o eroare. Am incercat WiFi-ul sa verific daca acolo este problema, insa m-am inselat.La Skype "cod de eroare necunoscut in timpul instalarii aplicatiei : -24". Aveti vreo idee ce poate fi? Va rog raspunsuri decente si serioase. Oare o fi vreo problema din fabrica?
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Criss_Iordache_1996 a răspuns:

Ok. Am o tableta exact ca a ta si de vina este software-ul.Mie mi-a facut cam la fel cu YT, adica intram si imi spunea ca aplicatia s-a oprit neasteptat.Este un bug, d.p.d.v. al meu. Cred ca ai android 4.0.4. (eu il am pe asta) sau 4.1.1..Eu am resetat tableta la toate cele din fabrica dar am facut back-up sa nu pierd ce am in ea.Incearca si tu, mie sincer mi-a mers si nu mai am vreo problema cu aplicatia. Bafta! P.S. La unele aplicatii nu se pierd datele, trebuie doar sa installezi APK-ul de pe Google Play si reiei aplicatia/jocul de unde ramasese.Bafta!