| LenaaRock97 a întrebat:

Scuzati categoria : De ce imi arata la descarcarea Skype : cod de eroare necunoscut in timpul descarcarii "-24" pe Tableta Allview Alldro 2 Speed Duo care e si noua? Si... de ce nu merge youtube ul? La ala cand dau sa vizionez un videoclip imi zice "din pacate youtube s-a oprit". CARE E PROBLEMA LA ACESTE APLICATII?

1 răspuns:
| DANEMERNIC a răspuns:

Skype e posibil sa nu fie compatibil iar youtube e psibil sa ii lipseasca niste ''aplicatii ajutatoare''