| LenaaRock97 a întrebat:

URGENT!
Salut! Astazi mi-am luat tableta Allview Alldro 2 Speed Duo si dupa descarcarea unor aplicatii (inclusiv YouTube) mi-am dat seama ca acesta (YouTube-ul) nu functioneaza. De fiecare data cand caut ceva imi apare "Din pacate youtube s-a oprit"... Si nu pot descarca nici Skype... cred ca este o eroare. Am incercat WiFi-ul sa verific daca acolo este problema, insa m-am inselat.La Skype "cod de eroare necunoscut in timpul instalarii aplicatiei : -24". Aveti vreo idee ce poate fi? Va rog raspunsuri decente si serioase. Oare o fi vreo problema din fabrica?
Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Este o problema cu sistemul de operare al tabletei probabil, returneazo este mai sigur decat sa te apuci tu sa faci updateuri care nu esti sigur ca v-a solutiona problema.

| M3RtZy a răspuns:

Dupa parea mea ar trebui sa mergi la magazinul de unde ai cumparat tableta si sa iti dea alta sau sa iti reinstaleze sistemul de operare. Si un prieten de-al meu a patit asa si tableta avea probleme la android.

| LenaaRock97 explică:

Am citit pe Magazin Play mai multe recenzii si nimeni cu tableta Allview nu este incantat de YouTube. Mentionez pe de-asupra ca aplicatia este instalata de mine, deci nu prea are sens sa ma intorc in magazin. Oricum, mltumesc pentru idei. big grin