| Aleczz a întrebat:

Salut,Astazi mi-am luat un ALLVIEW Viper S,este foarte bun,,dar ceva nu inteleg la el.Mi-am facut cont pe Magazin Play,si am vrut sa descarc Fifa15, am dat sa se descarce si scria *Se instaleaza* dar nu aparea 1%...2%... mergea asa ca si cum se pregateste pentru instalare si nu isi mai dadea odata drumul cu instalarea, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Ai descarcat prin Wi-fi sau date mobile?

| Aleczz explică (pentru RaduTN):

Am incercat si prin wi-fi
si prin date mobil

| Aleczz explică (pentru RaduTN):

Si prin wi-fi si prin date mobile

| DarkXeRo a răspuns:

Depinde cu ce il descarci. Dupa ce dai acept iti apare un mesaj, daca downloadezi prin wi-fi lasi asa, daca o faci prin date mobile, debifezi chestia aia cu descarca doar prin wi-fi si apoi continui.