| tibi00 a întrebat:

Atunci cand aprind calculatorul ambele luminite(cea rosie si cea verde) stau aprinse fara sa palpaie. Unitatea mea nu face zgomot mai deloc, dar acum scoate un sunet de parca ar fi suprasolicitat. De asemenea, monitorul spune ca nu primeste semnal video de la unitate. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| FemeiaPisică a răspuns:

Iti recomand sa conectezi monitorul la placa video integrata pe placa de baza, nu la cea dedicata (daca ai placa video integrata pe placa de baza). Atunci cand. Daca nu ai mai avut de-a face cu asa probleme pana acum, iti recomand sa duci unitatea la un service autorizat, si se va remedia in cel mai scurt timp.