| anonim_4396 a întrebat:

Având în vedere că am minecraft cu crack,știind că există servere crack,când intru pe unul,stânga jos scrie ceva de login,password,alea,alea.Ei bine, unde trebuie să mă loghez?

Răspuns Câştigător
| Anonima32145 a răspuns:

Sa te logiezi pe gmali da si mie ni saintmplat la inceput

| anonim_4396 explică (pentru Anonima32145):

Olk

12 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Of of of, cati ani ai?

Tu trebuie sa te inregsitrezi pe serverele respective.

| Ana7807820 a răspuns:

Jos iti apare "Please login/register"?
Daca da, scrie
./register (parola) (parola) daca esti nou pe server sau./login (parola)
Cu placere!

| anonim_4396 explică (pentru Ana7807820):

Poftim? Poți să îmi explici unde trebuie să mă loghez? Pe ce site?

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te loghezi pe niciun site, e o metoda de securitate!
Pe cand cu conturile premium poti intra linisiti pe serverele preium iar ei sunt siguri ca dac-ai facut o nasoala, te pot bloca, pe cele non va trebui sa iti creezi un fel de "user" si userul este creat cu username-ul tau si acea comanda de /register.
Deci scrii asa:
/register [parola] [parola].
Scrii o parola pe care o poti tine minte si o scrii din nou, ex:
/register cookiedog cookiedog
Dupa ce te-ai inregistrat, acum serverul iti va tine minte datele si progresul de pe skyblock, creative, banii, etc. insa de fiecare data cand intri pe server va trebui sa scrii
/login [parola]

Exista unele servere care te tin minte mai mult timp dupa ce ai iesit de pe server si nu-ti vor mai cere sa te loghezi, dar asta-i putin probabil.

Ai priceput?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Nu

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce-i atat de greu de inteles?
Nu trabuie sa-ti faci cont nicaieri, nu dai date, n-are legatura cu vreo pagina web.
Sunt doar comenzi de securitate.
Efectiv: scrii pentru prima oara cand intri pe un server "/register [o parola pe care o poti tine minte] [aceeasi parola]"
Si dupa ce vei intra a doua oara pe server, nu va mai fi nevoie de /register, ci de /login [parola scrisa in /register]

Daca asta n-ai inteles, apai frate, de unde vii?

| Ana7807820 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te loghezi simplu, pe server laughing

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Vin de la Maramureș, mersi.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma refeream la planetawinking

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Ah,tot n-a mers, Poți să-mi explici pas cu pas? Dacă îmi explici, îți dau fundă și vot, promit!

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci intri pe server, si iti zice sa te inregistrezi.
Scrii in chat
/register [parola] [parola]
"[parola]" = parola usor de retinut, pe care o vei folosi cand vei mai intra pe server.
Exemplu: /register cookie12 cookie12
Dupa asta, urmatoarea data cand vei mai intra pe acel server, vei scrie in chat "/login [parola]", unde "[parola]" este parola de care vorbeam mai sus.
Exemplu: /login cookie12
Nu-i atat de complicat, si clar nu implica absolut nimic legat de adrese de gmail cum spune un user confuz.