| Cheesewithme a întrebat:

aveam componentele de la vechiul meu calculator mi-am luat carcasa si toate alea ca sa-l fac dar cand mi-am pus calculatorul am bagat toate firele ce trebuie si am deschis calculatorul a mers iamm dat reset dar nu se mai deschide deloc nimic parca nu este bagat in priza dar merge pe calculatorul meu initial pe care va spun acum.Stiti cumva ce are?
P. S Scuze dar nu prea pot sa explic.

1 răspuns:
| tdaniel a răspuns:

Scoatel din priza si incearca din nou, daca nu merge verifica sa nu fi uitat vreo-un cablu', daca nici asa nu merge atunci e o problema cu placa de baza...