| bogdy20000 a întrebat:

Salut! Aveti cumva habar ce pret ar avea o înlocuite de baterie la iPhone x in iStyle? Mersi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform site-ului lor, in jur de 570 lei. Ei zic ca pentru baterie este 460 lei dar este necesara o diagnosticarea completă care aparent este 110 lei. Este posibila sa fie inclusa in pret dar chiar si asa sa zicem ca pretul este intre 460lei si 570 lei.

| bogdy20000 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, deci mult peste gsm-uri sau alte service-uri unde e in jur de 200… multumesc