| Pantea_Cezar_2000 a întrebat:

Salut.Azi cineva a incercat sa imi fure contul de steam in valoare de 20 de euro si eu l-am prins si ii am networg id, adica localizarea, si am vb cu el si mi-a zis ca vroia sa imi fure un item, etc.Intrebarea este cum il raportez la politia informaatica sau cum se numeste? Si cum?

1 răspuns:
| Radu284 a răspuns:

Stai ca nu inteleg. Cum ai facut rost de "networg IDul lui" (ce dracu e ala?). Si cum l-ai localizat? Si cum ai intrat in contact cu el?

Nu exista "politie informaatica", exista doar politie normala, unde teoretic poti depune plangere, daca ai dovezi si un "networg id".