| Getting4you a întrebat:

Daca imi iau steam wallet de pe computergames prin sms in valoare de 10 USD, cand o sa ii bag pe contul de steam o sa fie bagti in euro...Intrebarea mea este cati euro o sa am? o sa am 7, 65 euro (ca asa zice pe site-ul computergames) sau o sa fie 8, 50 euro ( atat inseamna 10 dolari in momentul de fata). Dau funa

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Atat cat selectezi ca vrei sa incarci pe Steam, atat va intra in portofel. Daca iti iei portofel de 25 lei de pe computergames, atunci in portofel vor intra 5 euro. Nu cred ca este cu TVA fiindca daca era scria TVA inclus sau pretul + TVA.

3 răspunsuri:
| Daniel_Tănase_2001 a răspuns:

Cool I just got a free Steam Wallet code at http://steamwalletcodes.com

| Getting4you explică:

A, da...Si acei 11 euro pe care ii dau prin sms, contin si tva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Getting4you):

Din cate stiu eu nu contin, dar iti recomand sa iti iei mai bine Paysafe, e cam aceeas chestie ca si cumparatul de credit, si nu trebuie sa ai 18 ani sau prostii de astea;) A, si cumperi in lei, adica sa zicem 25 de lei = 5 euro pe steam si iti mai raman 1, 2 lei pe cod;) Uite aici de unde poti cumpara www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/