| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

Azi-dimineata cand mi-am deschis PC-ul, mi-a a aparut o eroare pe ecran ceva cu disk C, am apasat enter si pana la urma am ajuns pe desktop! Iar pe desktop imi tot apare o eroare "cfosspeed.exe - Corrupt File"! http://postimg.org/image/a09l0fbn7/
Am intrat si in Chkdsk dau nu se intampla nimic, doar imi apare o fereastra neagra timp de o milisecunda in care nu scria nimic!
Din cate am inteles, exista un virus in PC, si am sters ce mi se parea suspect, dar tot degeaba, apare in continuare acea eroare! Iar acum dau o scanare la tot PC-ul sa vad daca se intampla ceva, dar nu cred...
Aud cate odata un sunet subire din unitate, cred ca de la HDD!
Care e problema? Ce trebuie sa fac?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Daca zici ca se aude un sunet ciudat de la el inseamna ca s a stricat de asta si eroarea aia iti spune ca fisierele sunt corupte si nu pot fi citite incearca sa bagi iar wind sa vezi daca merge dar in opinia mea e stricat hdd-ul