| xGypsyQueen a întrebat:

Sall. Deci mie imi apare o ferestra mica, galbena in care scrie : " Explore. EXE - Corrupt File.The file or directory D:/w9. exe is corrupt and unreadable.Please run the Chkdsk utility. " Imi apare MEREU straight face Ce se intampla si ce sa fac ca sa nu mai imi apara?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Intra in Start, Run... si scrie fara ghilimele "chkdsk D: /f /r /x".

1 răspuns:
| DuReX a răspuns:

Reinstaleazati windowsul alt ceva nu ai c face ca explore. exe nu se poate repara nici cum...sad