| Skrillex123 a întrebat:

Salut, azi m-am trezit ca mi s-a restrictionat accesul la cont, spunandu-mi ca am incalcat regulilie comunitatii si in am dreptul in 30 de zile sa demonstrez ca nu am incalcat nicio regula altfel contul se va sterge, am cerut cod cu emailul pentru a-l restaura dar vad ca nu s-a rezolvat nimic pana acum, ma poate lamuri cineva?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

''e o baba nespalata care pute si are vreo 70 de ani si eu luasem tot 4 acum 2 sap.

Voi ce profesori handicapati aveti sau ati avut?'' cu limbaj de asta nu ma mir ca ai primit sanctiuni laughing Ai rabdare ca va veni mail-ul si vorbeste mai frumos.

| Fatamuntilor a răspuns:

De obicei raspusurile la sesizarile utilizatorilor se dau in 24 de ore, uneori mai mult! Deci, rabdare!
Tu mai bine gandeste-te ce reguli ai incalcat!