| Anoni1235678 a întrebat:

Buna tuturor! Am o problema cu pagina de Facebook nu pot posta nimic,comentarii, aprecieri nimic doar sa trimit mesaje...îmi zice "contul tău a fost restricționat momentan: ți a fost blocat temporar accesul la aceasta acțiune"
Chestia e ca eu nu înțeleg de ce m au blocat eu contul l am avut dezactivat o perioada nu l am mai folosit de mult timp și nici nu îmi apare ca am încălcat vreo regula când dau la setări sa văd dacă am încălcat vreo regula.
Va rog sa ma ajutați am contul de mulți ani și nu vreau sa îl pierd ????

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca ai postat un comentariu cuiva, inclusiv mesaje care au fost raportate FB-ului, fiind constiderate ca incalcarea regulilor, de aceea esti restrictionata.

| Anoni1235678 explică (pentru Violleta2022):

Da dar eu nu am folosit de mult contul l am avut dezactivat, și nici nu mi arată pentru cât timp sunt resticționată sau de ce?‍♀️

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anoni1235678):

Ceea ce stiu este ca mai nou au updatat regulile si acum oricine te raporteaza chiar si un coment, iti pot bloca contul pana investigheaza.
Trebuie sa cauti mesajul si sa-l citesti, fiindca scrie de ce ai fost restrictionata.
Mergi in "Setari profil " si vezi "Jurnal de acivitati"ca sa vezi absolut toate postarile tale si comentariile facute de cand ai re-activat contul si pana azi.

| Anoni1235678 explică (pentru Violleta2022):

Îți mulțumesc mult! Am intrat și la inboxul de asistenta și acolo îmi zice ca nu am nici o încălcare, chiar nu știu ce poate fi...o sa verific și unde mi ai spus tu, mulțumesc mult!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anoni1235678):

Verifica daca nu ti-a postat cineva, ceva pe pagina ta de FB

| Anoni1235678 explică (pentru Violleta2022):

Nu aveau cum sa posteze eu am avut contul închis câteva luni