| Corbyy_Yonutz_1995 a întrebat:

SALUT. Azi mi-am luat tableta Allview speed city si primul joc a fost minecraft, dupa ce l-am downloadat incerc sal deschide dar imi zice,, Din pacate Minecraft Pocket Edition s-a oprit. De ce? M-am uitat pe youtube si am vazut ca ar trebui sa mearga. Imi poate spune cineva de ce nu merge? VA ROOG.

Răspuns Câştigător
| SebySeby11 a răspuns:

Daca l-ai descarcat de pe Google Play (Magazin Google) ar trebui sa iti mearga. Incearca sa intri la setari si vezi ce lag are Minecraft-ul. Sper ca sfatul meu ti-a fost de folos! happy

1 răspuns:
| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Salut! Vreau sa iti spun ca si eu am o tableta si am avut MCPE... A mers foarte bine. Apoi avea Lag si mergea din ce in ce mai greu si s-a oprit. Te poti uita la setari si la joc sa vezi ce problema are. Poti sa reinstalezi Jocul din nou. Poti sa iti reinstalezi Androidul.Te poti duce la reprezentanti. incearca sa stergi ceea ce nu iti trebuie. Incearca asta, sigur va merge happy