| NesCafe a întrebat:

Azi mi-am luat un Samsung Wave 525 si ca un om normal am luat Samsung Kies pentru a imi lua aplicatii.SI deodata mi-a aparut acest mesaj din Kiess in sectiunea Samsung Apps " Nu puteti utiliza Samsung Apps deoarece pluginul nu a fost actualizat.Continuati cu actualizarea pluginului prin relansarea Kies. " Fratilor am ultima versiune deci e actualizata la ultima versiune de Kies, Am dat la ajutor si cautare actualizari si imi spune ca e actualizat la ultima versiune.Ma confrunt cu problema asta de vreo 2 ore si tot nu am gasit o solutie. Stiti voi cumva? Funda si Votul nici nu se discuta. Dar stiti?, Eu va rog din tot sufletul sa ma ajutati.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Kies e de pe site la Samsung descarcat. E cam ciudat, ar trebui sa mearga