| Blandiana05 a întrebat:

Salut.acum 2 zile mi-am luat un samsung wave 2 si nu stiu cum se actualizeaza softul...am dat pe actualizare soft din tel dar imi zice ca nu se poate conecta la server.am incercat si cu kies dar acolo zice ca am ultima versiune de firmware, ceea ce nu e adevarat.nu stiu cum sa fac.si inca ceva?:cum sterg niste aplicatii instalatebig grin? sunt noob deh.multumesc frumosbig grinfunda

1 răspuns:
| DarkDV a răspuns:

Aplicatii le stergi intrand in meniu si dand edit si dand pe minusul din coltul dreapta a aplicatie iar la kies cauta un tutorial ca trebuie sa descarci firmare de pe net. sper ca te-am ajutat.winking bafta