| aloken a întrebat:

Salut,bai deci gogul' chorme imi este in limba Detusch dar sa vezi faza gogul' si setarile lui sunt in romana dar cand caut si intru pe un site ma descide cu www.site.com/de sau www.site.de.De la setarile lui l-am setat ca tot sa fie in romana dar degeaba... am incercat sa in reinstalez dar degeaba ip-ul e pe Romania chiar daca inainte am avut un vpn bagat dar ala nu era pe aceasta tara era pe uk.Deci ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| andrei22george a răspuns:

Ai putea încerca sa reinstalezi Chrome-ul. Probabil ar merge. Încearcă.