| Sebastian72 a întrebat:

Salut Băieți, am și eu o întrebare. Stiți cumva dacă telefonul Samsung Galaxi J5 2017 are în setări la confidențialitate și securitate Private Mode? Sau spațiu privat vreau sa îl iau doar pentru lucrul acela dar sa fiu sigur ca îl are dacă puteți lăsați și poza sa vad și eu

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

In s8+ aplicatia se numeste secure folder
daca nu o ai, atunci nu

cand intru in el e ca si cum as avea un alt Android (cu aplicatii, documente, poze, etc. separate), protejat cu alta parola si cu datele cryptate!

| Sebastian72 explică (pentru ziftode):

Ok Mersi eram curios pentru j5 o sa încerc ok salut

1 răspuns: