| villa18 a întrebat:

am un Samsung galaxi s4 si vreau sa imi instalez galaxi s5 rom adica care sa fie exact ca Samsung galaxi s5 va rog foarte mult sa raspundeti doar daca stiti cum se face dau funda.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Daca il instalezi nu iti va merge multe functii ale telefonului! Ex:camera, bluetooth, WiFi, sa suni sau sa fii sunat si multe altele! Eu am instalat pe un S3 rom pentru Note 2 si asta mi s-a intamplat.Cauta si tu informatii despre asta pe xda-developers

1 răspuns:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu teasi sfatui, iti va merge greu, cauta tutoriale pe youtube.