| Angelescu1 a întrebat:

Salut baieti! Eu am internet bagat prin reteaua Romtelecom si a expirat de mult timp contractul de 2 ani obligatoriu. Am vreo 4 ani de cand am internetul. Cand am bagat internetul am primit un router de la ei care emite Wi-fi. Intrebarea mea este daca imi ramane routerul mie in caz ca vreau sa inchid abonamentul (ma mut la AKTA si ei nu au router cu Wi-fi). Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Al3xbC a răspuns:

Il dai inapoi.tu cand platesti abonamentul, daca te uiti pe factura vezi ca router-ul e inchiriat si platesti lunar o suma de bani.in momentul in care renunti la ei, trebuie sa il dai inapoi

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Se gasesc routere la magazin mai bune ca ale lor! Greu...

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Il dai inapoi, un router e 40 de lei, lol!
Nici nu-ti trebuie unu cu raza mai mare de acoperire, e perfect.