| Robert_Robi_2000 a întrebat:

Salut baieti mi-am cumparat recent un ps2 fat si este modat cu cip mdbo.Si nu am idee cum se face cduri cu jocuri piratate de pe net iti trebuie din cate am auzit 2 programe dvd descrypter, si esr patcher le am luat dar nu stiu pasi sper sa aflu de la voi

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

La modbo eu stiam ca nu e nevoie de asa ceva, dar ma rog. Daca vrei cum zici tu, faci asa:
1. descarci de pe net ce vrei tu, sa fie musai iso. Daca nu e iso, il convertesti cumva.
2. Folosesti esr patcher si din esr alegi iso-ul. El o sa puna patch-ul.
3. Folosesti nu neaparat programul ala, dar si img burn merge, si alegi iso-ul si dai burn la 2.4X.
4. testezi.