| DavidoiuMihai1 a întrebat:

Salut,Buna...Deci...am niste casti de la firma SkullCandy,am ascultat cu ele muzica,nu avea nici-o problema,le-am lasat pe birou o anumita perioada de timp,dupa care a doua oara am vrut sa ascult muzica si nu mergea. faza este ca nu merge jackul(firul)din partea din stanga, pentru ca am incercat si la ceea din dreapta

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A umblat cineva la ele, si le-a rupt firul, e complicat sa le repari, le arunci si cumperi altele.

| Nicolae207 a răspuns:

E complicat, ai grija sa nu fi umblat gagica-ta aia buna la ele.
Bafta!