| ovy04 a întrebat:

Salut, cam cat ar costa un Samsung Blackberry fara abonament?

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

O colega are Nokia BlackBerry si a costat 5 milioane(din Italia)in Romania cred ca pretul este asemanator.Pentru mai multe informatii te poti interesa in magazinele de specialitate(Orange, cosmote, germanos etc)
sper ca te-am ajutat si bafta!

1 răspuns:
| Muhahaha a răspuns:

Nu exista Samsung BlackBerry. exista BlackBerry. wtf people. si nici Nokia BlackBerry... BB este firma de sine statatoare si un BB e in jur de 2. 000 lei