| Andy2013 a întrebat:

Salut, cam cati bani pot lua pe un laptop Acer extensa 5235 cu windows 7 preinstalat si cu toate driverele instalate?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ținând cont că inițial era cu Linux aș aar trebui să îl vinzi și tu. Windows-ul 7 nu influențează cu nimic prețul dacă nu ai licență la el, dar dacă ar fi să îl cumpăr ți-aș da pe al undeva la 900-1000 pe el, asta dacă e împecabil9fără zgârieturi, pixeli morți, balamale uzate, etc), pentru fiecare uzură aș scădea 5-10 lei din prețul lui deoarece reparațiile costă de 10 sau 100 ori mai mult.Succes

| Azµre a răspuns:

Vechime?
Banii cu care l-ai luat?
Urme de uzură?
Detalii! Cum vrei să vinzi un produs dacă nu dai detalii!