| boss97 a întrebat:

Salut.Cand deschid laptopul nu se aprinde ecranul. Oare de ce? Si unele taste nu merg. Ajutati ma va rog.

2 răspunsuri:
| iryonutz a răspuns:

Placa de baza sau legatura...sau daca e HP pavilion inseamna ca s-a infierbantat conductorul de la display.De obicei HP pavilion au problema asta.Indiferent ce ar fi nu ai ce sa ii faci tu fara echipament adecvat.Trebuie sa il duci la service

| AlexBazzy a răspuns:

Ai varsat ceva pe el? a facut contact cu pamantu' sau alt obiect tare? gandeste-te ce ai facut si du-l la service pentru ca ei iti vor spune clar ce s-a defectat si cat te costa sa repari.