| LamaIeEe a întrebat:

Salut, cand deschid pcul toate bune si frumoase pana la welcome se deschide apare ecranu negru si mausul doar ata vro idee? Am incercat f8 si safe mode sau cand se deshide uneori apare imagine albastra si atat

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Reinstaleaza-ti windows-ul prietene, ti-a crapat de tot.

2 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca si safe mode iti face probleme e cazul sa reinstalezi windows. Ai incercat system restore?

| Crissu988324 a răspuns:

Am avut si eu problema asta pana azi, culmea big grin Verifica daca firul de la HDD la placa de baza(unul rosu si lat) e bine conectat. Daca tot nu merge, baga-i Windows-ul din nou.