| CristianCS a întrebat:

am un laptop Acer aspire 5551g si il am de un an si 2 luni.
acum 3 zile am vrut sal deschid.
l-am deschis si zice acolo Welcome si am pus parola.(windows 7)
si se deschide dar apare tot negru doar sageata in mijlocul ecranului atat!
am dat safe mode (mod de protectie) mi-a mers
acum iar asa
dau la safe mode si tot asa face am dat la toate alea si tot asa face
FUNDA + VOT add id meu : cristian_cs25 sau spuneti aici pls big grin

Răspuns Câştigător
| mihaitare123456 a răspuns:

Daca nu iti merge deloc, ai putea sa ii dai recover, daca mai ai CD cu windows. Dar ar trebui sa mearga si fara. Incearca sa il inchizi fortat si dai pe recover, astepti un pic si vezi. Daca nu iti merge te sfatuesc sa iti reinstalezi windowsul.

| CristianCS explică (pentru mihaitare123456):

Multumesc.dar mi la schimbat un prieten de a lui taicamiu big grin
FUNDA

1 răspuns: