| Ismana_Alexandru_1996 a întrebat:

Cand instalez windows 8 imi apare error code:0x80070570 se incarca pana pe la 45 % si dupa aia imi aparea eroarea. Va rog frumos ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi o defectiune a imaginii scrise pe stick sau DVD (ca n-ai spus pe ce), o eroare de DVD sau stick, o eroare de HDD.
Nu stiu daca ai sters toate partitiile inainte de a incerca instalarea! Daca nu fa-o!

| Ismana_Alexandru_1996 explică (pentru Salontanul):

Si pe stik si pe dvd imi da eroare, am sters toate partitiile.

| Salontanul a răspuns (pentru Ismana_Alexandru_1996):

Atunci fa alat DVD cu Windowsul. Daca nu merge nici asa inseamna ca ai o defectiune fizica la PC. Pote fi HDD-ul, placa de baza sau memoria. Numai un specialist ti-o poate spune.