| roberttare12 a întrebat:

Salut, cand vreau sa deschid ceva de ex mesu imi apare ca trebuie sa-l deschid cu ceva de ce? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Va trebui sa opresti securitate scurtaturi de la windows daca nu stii cum te pot ajuta scrie-ma privat

8 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Depinde de windows, ori ai selectat din properties pe el ca sa-l deschizi cu alt program si de aia nu-l mai deschide normal, ori trebuie sa-i dai cu administrator pe el desi nu cred. mai mult ca sigur prima varianta

| roberttare12 explică (pentru DyaNa1337):

A m windows 7

| DyaNa1337 a răspuns (pentru roberttare12):

Dai click dreapta p mess si alege run as administratori, cum ti-a zis si calyus si zi-ne daca merge

| roberttare12 explică (pentru DyaNa1337):

Pai merge dar vreau sa deschid normal!

| TPUajutor a răspuns (pentru roberttare12):

Opreste securitatea de la Shootcuts

| Calynus a răspuns:

Incearca sa dai clic dreapta pe el si open with administrator.

| roberttare12 explică (pentru Calynus):

Pai asta si fac ca alt fel nu pot