| Selux a întrebat:

Am o nelamurire, de ce nu mai pot vedea butonul "Adaugati recent " din sectiunea "Prieteni " de pe contul de facebook a prietenei mele. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Pentru ca nu ia mai lasat ea public.La prieteni ai optiunea sa dai doar tu cel care detii contul sa vezi prieteni.

| Selux explică (pentru Melcul):

Pai ii pot vedea prietenii si celelate subcategorii din sectiunea "prieteni "dar nu si butonul "adaugati recent".

| Melcul a răspuns (pentru Selux):

Si acolo unde scria"adaugati recent"acum nu mai apare nu deloc.Inseamna ca a ascuns.Deci ea la pagina ei a dat la "activitati recente"si a dat clik pe"administreaza" si a ales "activitate ascunsa"