| Andrei20167 a întrebat:

Salut, care dintre aceste doua PC-uri este mai bun?
https://mediagalaxy.ro/......-r7-ubuntu
SAU
https://mediagalaxy.ro/......70d-ubuntu
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GrepolisKing a răspuns:

Probabil, dar cu totul pe low si inca nu cred ca ai scoate mai mult de 30 fps. Acum depinde si rezolutia pe care joci.
Iti sugerez ca intr-un viitor apropiat sa iti cumperi o placa video separata, gen un 1050 Ti sau cel normal, atunci iti va merge relativ ok cu setarile pe undeva pe la medium-high

4 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

V23 are o placa video integrata mai puternica decat cea de pe v20, iar procesorul este unul destul de bun

| Andrei20167 explică (pentru GrepolisKing):

Pe V23 ar merge Gta 5?

| Andrei20167 explică (pentru GrepolisKing):

O sa incerc pe parcurs sa iau o placa video separata...Dar nu știu cum sa o montez. Am luat unitatea(Myria V20, cel rosu) și am luat și un monitor de la aceiași firma, un MY8201.

| Andrei20167 explică (pentru GrepolisKing):

Unitate pe care am luat-o ar suportă 2 monitoare, nu?

| GrepolisKing a răspuns (pentru Andrei20167):

Probabil, dar cu totul pe low si inca nu cred ca ai scoate mai mult de 30 fps. Acum depinde si rezolutia pe care joci.
Iti sugerez ca intr-un viitor apropiat sa iti cumperi o placa video separata, gen un 1050 Ti sau cel normal, atunci iti va merge relativ ok cu setarile pe undeva pe la medium-high