| andresmessi1987 a întrebat:

care imi zice si mie cum pot sa cumpar de pe ebay? si inca o intrebare: cred ca mi-am luat ceva... daca scria,, item bought" inseamna ca deja l-am luat? si trebuie sa astept sa-l primesc? si banii ii dau cand il primesc? sau cum?

Răspuns Câştigător
| Roby67 a răspuns:

Ti-ai facut cont la Ebay? Si la care Ebay te referi www. Ebay?
"item bought" inseamna ca l-ai cumparat, si urmeaza sa faci prin banca transferul de bani. Inainte nu se va pune articolul pe posta.Trimite-mi pe "Mesaje" pagina cu articolul care l-ai luat, daca mai vrei amanunte.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darry99 a răspuns:

Intra aici pentru detalii http://ebayromania.net