| Luci_Rusu_2000 a întrebat:

Am o intrebare : am vrut sa cumpar de pe g2a(site de jocuri) un anumit joc.Si ca sa primesc jocul trebuie sa dau un cod pe care l-am primit prin sms. Daca nu am dat codul inseamna ca nu mi s-au luat bani din card?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai primit codul, inseamna ca nu ai platit, nu-i logic?
Dupa ce platesti si ei i-ti retrag banii din cont, abia atunci iti trimit codul, pe care tu-l primesti pe mobil si il introduci in jocul respectiv.

| Luci_Rusu_2000 explică (pentru Violleta2022):

Eu am primit codul dar nu l-am activat