| Mpp a întrebat:

Salut care ma poate ajuta cu un sfat!
Am un Asus x58c 1Gb Ram
Procesor Intel(R) Celeron(R) D CPU 220 @ 1.20 GHz 1.50 GHz
System type 32 bit
System operare Wind Xp

De 3 ani de cand il am nu am avut absolut nici o problema cu el! recent a inceput sa se blocheze pe un interval de 15-20 de secunde imi apare un beculet aprins apoi isi revine la normal
am instalat windows`ul curatat tot din el si aceiasi problema!sad
Un sfat ceva
Tin sa va spun ca l-am desfacut si am curatat iesirea din spate cu tot cu cooler!

Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa nu-l fi curatat complet. Verifica memoria ram!

1 răspuns:
| Mpp explică:

Da-mi o idee sau spune-mi daca pot curata si procesorul trebuie desfacut complet laptopul? mersi