| roby96 a întrebat:

care ma poate ajuta si pe mine in powerpoint...cum pot sa fac si eu sa se auda o melodia in toate slideurile? adica sa nu inceapa din nou la fiecare slide, dau funda happy

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Inserezi muzica, apoi dai clik pe iconita, dai sus la custom animation si o sa-ti apara in dreapta numele melodiei etc, dai clik acolo dai effec options, o sa-ti apara o fereastra cauta unde scrie after si pune numarul slide`urilor pe care il ai. Astfel iti va merge la toate pozele melodia.:*:*

1 răspuns:
| RXN a răspuns:

Hei.happy
Eu iti explic cum e la mine, cu speranta ca asa e si la tine.
Bun, dupa ce ai dat Inserare Sunet, dai Expunere Diapozitive, apoi Animatie Particularizata.Atunci iti va aparea in colt numele melodiei si alaturi o sageata mai mica, varful fiind in jos; dai clic pe ea, apoi Optiuni Efect->Pornire rulare de la inceput, respectiv Oprire rulare dupa cate diapozitive ai[setezi acolo].
Sper ca ai inteles, nu ma prea pricep la explicatii.big grin